POTVRZENÁ ÚČAST 2021             

IT a podpora

Neboli “ajťáci”. Členové týmu nemusí umět programovat ani znát střeva počítačů, ale měli by umět uplatnit své schopnosti spravovat webové schránky a pracovat s grafikou (i vektorovou), neměli by se bát sociálních sítí, ovládacích panelů ani fotoaparátů a kamer. Práci vykonávají (zpravidla) v teple a suchu kromě posledního týdne před akcí a v průběhu akce, kdy se pravidelně vydávají do terénu.

Přehled pozic v týmu

Název Termín činnosti  
Zástupce manažera podpory - redaktor webu, sociálních médií a aplikací  16. 8. - 20. 9.  obsazeno
Redaktor webu, sociálních médií a aplikací 13. - 19. 9. obsazeno
Podpora (2x) 13. - 19. 9.  volno (2x)

Přehled pozic v týmu

Zástupce manažera podpory – redaktor webu, sociálních médií a aplikací - 16. 8. – 20. 9. 2021
Náplní práce je psaní článků pro web natodays.cz, příprava podkladů pro web a jejich vkládaní na web, překlad článků a podkladů do anglického jazyka, obsluha sociálních sítí (Facebook, Twitter, Instagram), příprava podkladů pro tištěné materiály, podpora audio/video produkce na akci a všestranná pomoc manažerovi týmu. 
Místo výkonu práce – kancelář Jagello 2000 v Ostravě, Letiště Leoše Janáčka – severní část 
Požadavky – výborná znalost psané češtiny i angličtiny, znalost práce s PC (především s nástroji Microsoft Office), ochota učit se novým věcem, organizační schopnosti, samostatnost, týmový duch, zodpovědnost, spolehlivost 
Výhodou – základy HTML a grafických programů (Photoshop, Gimp), řidičský průkaz skupiny B, možnost dlouhodobé spolupráce (přes rok psaní a překlady článků) 

Redaktor webu, sociálních médií a aplikací – 13. – 19. 9. 2021
Asistent webu a zdrojů aktivně vyhledává podklady pro psaní článků, pomáhá s překladem do angličtiny, vkládáním na web, třídí došlý materiál v podobě fotek a videí, připravuje podklady pro sdílení (galerie), obsluhuje sociální sítě a poskytuje všestrannou pomoc manažerovi týmu. 
Místo výkonu práce – kancelář Jagello 2000 v Ostravě, Letiště Leoše Janáčka – severní část
Požadavky – výborná znalost češtiny i angličtiny, znalost práce s PC (především s nástroji Microsoft Office), zodpovědnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, týmový duch
Výhodou – základy HTML a grafických programů (Photoshop, Gimp), řidičský průkaz skupiny B

Podpora (2x) – 13. – 19. 9. 2021
Náplň práce pracovníka podpory spočívá ve všestranné pomoci manažerovi týmu dle potřeby - focení, obsluha sociálních sítí, přípravá podkladů a materiálů pro články. Vše záleží od schopností pracovníka a požadavků manažera (bude upřesněno s konkrétním zájemcem).   
Místo výkonu práce – kancelář Jagello 2000 v Ostravě, Letiště Leoše Janáčka – severní část
Požadavky – znalost práce s PC (především s nástroji Microsoft Office, Adobe), zkušenosti s focením a natáčením videí, zodpovědnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, týmový duch
 

Partnerský stát

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro