POTVRZENÁ ÚČAST 2019     Kanada  Francie    Litva Nizozemí Norsko  Rumunsko Slovensko Švýcarsko Velká Británie USA 

Zprávy

O dění na Dnech NATO bude informovat Radio Čas

10.09.2019, 12:09

O  dění na XIX. Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR bude již tradičně informovat Radio Čas. Během celého víkendu bude přinášet zpravodajství z akce, včetně dopravních aktualit na komunikacích a parkovištích u letiště.

V mobilním studiu budou moderátoři Radia Čas připravovat nejaktuálnější informace zejména z dopravy. Ve dvou vstupech se každou hodinu posluchači dozví nejen, co se na letišti Leoše Janáčka Ostrava aktuálně děje, ale díky spolupráci s Dopravní policií budou mít přehled o dopravních aktualitách s doporučením, jak se vyhnout problematickým místům okolo areálu a jaké objízdné trasy mohou využít.

Před akcí doporučujeme všem návštěvníkům cestu pečlivě promyslet a vyrazit s dostatečným časovým předstihem, aby se předešlo případným komplikacím. 

Ve dvou vstupech během každé hodiny budou moderátoři přímo do vysílání posluchačům odbavovat to nejlepší z dění. Nepřijdou tak o zajímavosti z programu a rozhovory s piloty a dalšími účastniky či se sportovci z Armádního oddílu Dukla Praha.

Studio Radia Čas bude umístěno v blízkosti hlavní věže. Součástí bude zóna Radia Čas, kde návštěvníky čeká bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, který zabaví mezi ukázkami a zároveň si zde budou moct všichni odpočinout. 

Ani v letošním roce nebude chybět speciální frekvence 91,8 fm, na kterou bude přenášen celý program s kompletním přehledem. Naladit si ji budou moct všichni do okruhu 10 km, na rádiích i v mobilech. 

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.


Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
AERO Vodochody
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
MARKETINGOVÝ PARTNER