POTVRZENÁ ÚČAST 2020   

Zprávy

Vyzkoušejte si na Dnech NATO automobily ŠKODA na polygonu a prohlédněte si nejnovější model

06.09.2019, 17:32

Program pro děti i dospělé v areálu Dnů NATO v Ostravě a Dnů Vzdušných sil AČR připravuje i exkluzivní partner akce, firma ŠKODA AUTO. Nebude chybět prezentace nejaktuálnějších modelů ŠKODA v čele s novým vozem KAMIQ a testovací jízdy.

Návštěvníci akce budou mít možnost si vozy nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet pod dohledem odborného instruktora. Jízdní vlastnosti vozů KODIAQ, KAROQ a OCTAVIA SCOUT otestují na speciálním technicko-terénním polygonu. Řidiči se nevyhnou klopené zatáčce ani bočnímu náklonu vozidla. Na vlastní kůži tak vyzkouší stabilitu vozidel, maximální stoupání a klesání a také křížení náprav.

K prohlédnutí také bude model ŠKODA FABIA v provedení MONTE CARLO reprezentující tradici, motorsport a životní styl. Svůj sportovní charakter předvede KODIAQ RS. Nejvyšší výbavovou řadu ukážou modely SCALA a KAMIQ a k vidění budou také zástupci řad KAROQ SPORTLINE, OCTAVIA RS či SUPERB FACELIFT.

Jízdu ve sportovním voze však budete moci zažít i bez sednutí do opravdového automobilu. Připraven bude trenažér s plazmovou obrazovkou a simulátorem větru o  rychlosti až 100 km/h. 

Kolik elektřiny je potřeba pro nabití vozu ŠKODA CITIGO pak zjistíte ve ŠKODA ZÓNĚ, kde se pomocí jízdního kola pokusíte vynaložit dostatečnou energii. Ve ŠKODA ZÓNĚ nebude chybět ani handbike trenažer a trenažer ručního řízení, dětská kreativní dílna ani nafukovací labyrint pro menší návštěvníky.

Navštívit můžete také prezentaci projektu “Bezpečný pátek” pod vedením odborných instruktorů, kteří se zaměřují na bezpečnost v silničním provozu. Součástí prezentace je ukázka vozu v řezu a unikátní filmy z nárazových testů.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.


Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
Boels Rental
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
MARKETINGOVÝ PARTNER

VŠB - TUO