POTVRZENÁ ÚČAST 2019         Lotyšsko Litva Nizozemí Norsko Rumunsko Slovensko Švýcarsko Velká Británie USA

Zprávy

Zasedání EAC přineslo Dnům NATO další významné ocenění

05.03.2018, 20:59

Zástupci organizátorů Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR se zúčastnili každoročního zasedání European Airshow Council, který sdružuje organizátory, účastníky i další profese spřízněné s pořádáním leteckých přehlídek nejen v Evropě. A po roce si z něj opět přivezli další ocenění, tentokrát za první místo v kategorii PR a marketing.

Dny NATO v Ostravě jsou tak v počtu těchto cen nejúspěšnější akcí, když za 8 let, kdy jsou členem European Airshow Council (EAC), obdržely ocenění sedmkrát - třikrát za první a čtyřikrát za třetí místo. "Velice si tohoto ocenění od představitelů EAC vážíme. Neznamená pouze uznání naší práce, ale rovněž udržuje či dokonce posiluje naši pozici mezi ostatními akcemi," hodnotí tento úspěch Zbyněk Pavlačík, předseda Jagello 2000. "A vzhledem ke konkurenci, jejíž kvalita každým rokem roste, není zachování této úrovně jednoduché."

Hlavním přínosem účasti na EAC je však setkání s dalšími organizátory a potenciálními účastníky. Ostatně letos se do Antverp sjeli delegáti a hosté z 26 zemí. S organizátory řeckého Athens Flying Week tak proběhlo úspěšné jednání o termínech akcí v následujících letech, kdy se je podařilo dohodnout tak, aby se tyto akce nekonaly o stejném víkendu - to bylo jistou komplikací při zajišťování účasti v roce 2017.

"Vedli jsme též mnoho jednání se zástupci účastníků, a to nejen s přihlédnutím k roku 2018. Jakmile budeme mít něco oficiálně potvrzeno, budeme to samozřejmě průběžně zveřejňovat," přibližuje Pavlačík. "Pokračovali jsme i v osvědčené spolupráci organizátorů po sobě jdoucích akcí při oslovování neevropských účastníků. Již v prosinci jsme se v této věci sešli s našimi kolegy z Radomi a SIAFu, nyní se připojili i zástupci Belgian Air Force Days, se kterými tak tvoříme velmi silnou sestavu akcí, jež je i pro vzdálenější účastníky zajímavá. Snad můžeme prozradit, že aktuálně je díky tomu představení jednoho mimoevropského letectva ve hře, ale pochopitelně nemůžeme předjímat," uzavírá Pavlačík.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.


Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
AERO Vodochody
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro