POTVRZENÁ ÚČAST 2020          

Zprávy

Živý přenos uvidíte na obrazovkách České televize a internetu!

12.09.2020, 11:05

Letošní jubilejní ročník Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR se i navzdory epidemii covid-19 uskuteční s živým programem v areálu na Letišti Leoše Janáčka. Podle motta „pro diváky, bez návštěvníků“ akce nabídne tradiční i premiérové ukázky armádních a bezpečnostních složek, které budete moci v přímých přenosech sledovat v pohodlí svých domovů na obrazovkách České televize a na vybraných platformách na internetu.

Opatření proti šíření nákazy covid-19 značně omezují pořádání hromadných akcí, kde dochází k velké koncentraci lidí. Stejně jako organizátoři větších sportovních či kulturních akcí tak ani my nemůžeme uspořádat Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR v tradičním formátu, ale musíme vyhovět platným hygienickým nařízením. Protože tak do areálu nebude umožněn vstup návštěvníkům, program si ale budete moci užít jako diváci u obrazovek. Díky technologii Wave Relay poskytnuté firmou Pramacom Prague vás navíc čeká jedinečný zážitek, kdy vybrané ukázky uvidíte přímo z pohledu jejích aktérů

.

Česká televize nabídne již tradičně živé přenosy v sobotu od 13:00 do 16:00 a v neděli od 14:00 do 16:00, kdy víkendový program Dnů NATO končí.  Přenos si bude ale možné přehrát také zpětně, a to v rámci iVysílání České televize.

Živý přenos celého víkendového programu, který začíná každý den v 11:00, můžete sledovat na našem Facebookovém profilu, kanálu Youtube nebo na zpravodajském portálu iDnes.cz. Na rozdíl od předchozích let bude živý přenos doplněn také o komentář ze studia k jednotlivým ukázkám. Tradičně v pátek nabídneme i ochutnávku v podobě přenosu z generální zkoušky. Celý program bude přenášen v kvalitě FullHD, díky čemuž vám neunikne jediný detail.

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB


Partnerský stát

Special Partner Nation

Záštita

Otázky a odpovědi

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
Česká televize
MARKETINGOVÝ PARTNER