POTVRZENÁ ÚČAST 2019     Litva Rumunsko Švýcarsko

Zprávy

Letošním partnerským státem Dnů NATO bude Rumunsko

15.03.2019, 15:40

Rumunsko přijalo roli speciálního partnerského státu letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR. Během návštěvy Prahy to oznámila rumunská předsedkyně vlády Viorica Dancilaová. Návštěvníci akce se tak na Letišti Leoše Janáčka Ostrava mohou těšit na výraznou účast rumunských ozbrojených a bezpečnostních sil.


Litva opět představí průřez svým letectvem

08.03.2019, 12:25

Již po šesté v řadě na Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR míří litevské letectvo. To stejně jako v předchozích letech nabídne na statických ukázkách dopravní letoun C-27 Spartan, vrtulník AS-365 i cvičný či lehký útočný stroj L-39 a ukáže tak komplexní prezentaci svých schopností.


European Airshow Council opět ocenil Dny NATO

03.03.2019, 11:15

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR znovu získaly cenu na zasedání European Airshow Council (EAC), organizace sdružující organizátory, účastníky i další subjekty podílející se na pořádání veřejných leteckých akcí. To se letos uskutečnilo v Aténách, odkud zástupci Dnů NATO vezou cenu za 3. místo v kategorii PR a marketingu.


Na Mošnov se vrátí německý Leopard a Puma, poprvé dorazí Boxer

15.02.2019, 11:58

Brzy po začátku roku máme dobrou zprávu i pro fanoušky pozemní obrněné techniky. Svou účast na letošních Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR totiž potvrdila německá armáda, která plánuje na mošnovském letišti opět ukázat tank Leopard 2 a pásový obrněnec Puma, premiérově představí rovněž kolový transporter Boxer.


Začátek ve velkém stylu – Švýcarsko vysílá F/A-18 Hornet Solo a PC-7 Team

08.02.2019, 13:15

Již první potvrzení účastníci 19. Dnů NATO v Ostravě & 10. Dnů Vzdušných sil AČR slibují další mimořádný ročník. Svou účast v dosud největším rozsahu potvrdilo švýcarské letectvo, když návštěvníkům akce nabídne vystoupení nadzvukového letounu F/A-18 Hornet a devítičlenné akrobatické skupiny s turbovrtulovými stroji PC-7. 


Zveřejnili jsme záznamy ukázek, podívejte se

07.12.2018, 08:41

Tradičně jsme před koncem roku zveřejnili záznamy z velkoplošné obrazovky, na kterých si můžete připomenout vybrané ukázky 18. Dnů NATO v Ostravě & 9. Dnů Vzdušných sil AČR. Podívat se můžete rovněž na kompletní Besedy s piloty, a to díky Domu knihy KNIHCENTRUM.cz, které je vysílalo na svém Facebookovém profilu.


Připomeňte si české veterány s Vojenským fondem solidarity

09.11.2018, 12:49

Letošní Den veteránů připadá na 100. výročí konce první světové války a nabízí tak mimořádnou příležitost k připomenutí veteránů, hrdinů i obětí válečných konfliktů. V České republice bude jeho význam ještě umocněn vzpomínkou na čtyři vojáky Armády ČR, kteří letos zahynuli v Afghánistánu. Podpořit naše veterány a jejich rodiny můžete koupí vlčího máku od Vojenského fondu solidarity, na jejichž pořízení přispělo Jagello 2000, přispět můžete i do sbírky na pomoc pozůstalým po štábním praporčíkovi in memoriam Tomáši Procházkovi.


V letošní fotosoutěži zvítězila historie

07.11.2018, 17:20

Mimořádnost letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR, který sloužil též jako připomínka 100. výročí založení nezávislého Československa, se projevila i na výsledcích fotosoutěže akce. Podle poroty právě ukázky spojené s historií našeho státu nejvíce vystihovaly letošní atmosféru.


Dny NATO slouží i k prezentaci technologických novinek a uzavírání kontraktů

26.09.2018, 17:20

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sila AČR nejsou jen největší veřejnou bezpečnostní show v Evropě, ale pro komerční společnosti se jedná i o skvělou příležitost pro představování jejich nových produktů a setkávání se s jejich obchodními partnery.


Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA

Moravskoslezský kraj

HLAVNÍ PODPORA

GENERÁLNÍ PARTNER AERO Vodochody
EXKLUZIVNÍ PARTNER Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER