POTVRZENÁ ÚČAST 2022                      

Zprávy

Vítězem fotosoutěže se stává...

07.11.2022, 08:28

O vítězích fotosoutěže letošních Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR už je rozhodnuto. Porota organizátorů i široká veřejnost letos vybíraly z rekordního počtu 520 snímků, a rozhodování tedy nebylo jednoduché. 


Kdo letos získá Cenu veřejnosti v naší fotosoutěži?

18.10.2022, 10:31

S rekordním počtem zúčastněných autorů i jejich příspěvků fotosoutěž letošních Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR vstupuje do druhé fáze. Po vypršení termínu pro zasílání příspěvků následuje vyhodnocení došlých fotografií porotou organizátorů. Současně můžete rozhodnout o tom, který snímek získá Cenu veřejnosti! 


V rámci Dnů NATO cvičili piloti Gripenů tankování za letu

26.09.2022, 17:04

Hlavní důraz Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je kladen na zvýšení všeobecného povědomí o významu mezinárodní spolupráce pro zajištění bezpečnosti a obrany ČR. Jednou z ukázek tak byla i simulace tankování za letu v provedení německého letounu A400M a českých strojů JAS-39 Gripen. Došlo ale i k reálnému nácviku této schopnosti.


Zúčastněte se návštěvnické fotosoutěže!

19.09.2022, 17:45

Navštívili jste letošní XXII. ročník Dnů NATO v Ostravě & XIII. Dnů Vzdušných sil AČR a odnesli jste si z něj zajímavé fotografie? Pokud ano, ty nejlepší můžete zaslat do naší fotosoutěže a vyhrát upomínkové předměty akce a účastníků.


Dny NATO v Ostravě přivítaly 110 000 návštěvníků

18.09.2022, 19:00

Za chladného počasí s občasnými přeháňkami se odehrál druhý den největší bezpečnostní přehlídky v Evropě. I přes očekávaný silný celodenní déšť, na který se organizátoři připravovali, byla meteorologická situace příznivější. I proto se nakonec odehrála, k velké spokojenosti všech zúčastněných, naprostá většina plánovaných dynamických ukázek.


První den víkendové show dorazilo 85 000 návštěvníků

17.09.2022, 19:30

Za účasti devatenácti partnerských zemí a pod partnerstvím Severoatlantické aliance začala největší bezpečnostní přehlídka v Evropě, 22. Dny NATO v Ostravě & 13. Dny Vzdušných sil AČR, kterou první sobotní den navštívilo 85 000 lidí. Za chladného pozdně letního počasí měli návštěvníci možnost vidět špičkové vybavení, techniku a ukázky různých bezpečnostních, hasičských a záchranných složek. Celkem byla k vidění necelá stovka letadel a tisícovka různých typů další techniky.


Než vyrazíte na Dny NATO

16.09.2022, 12:00

Na základě zkušeností z předchozích ročníků Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky Vám opět přinášíme souhrn důležitých informací, které byste měli vědět ještě před tím, než vyrazíte do areálu akce.


Největší bezpečnostní přehlídka v Evropě je zpět s množstvím premiér a nejmodernější technikou

16.09.2022, 10:45

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR se po roce vrací ve velkém stylu. Velký počet účastnických zemí slibuje i množství atraktivních premiérových ukázek, dvě akrobatické skupiny či techniku pořizovanou Armádou ČR.


MESIT – elektronické systémy pro letouny i bojová vozidla

14.09.2022, 15:00

Jedním z hlavních partnerů Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je i MESIT holding (společnost skupiny OMNIPOL). Produkty se značkou MESIT tvoří sofistikované elektronické systémy, které tvoří důležitou část vnitřního vybavení letounů či bojových vozidel, i když nejsou často viditelné na první pohled.


Odpočiňte si v relaxační zóně Radia Čas

14.09.2022, 09:00

Přijďte si užít bohatý program plný leteckých ukázek a vojenské techniky z celého světa na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR s Radiem Čas. Atraktivní zážitek z celé události si budete moci zpestřit i v relaxační a dětské zóně Radia Čas. 


Strana: [1] 2 3 4 5 6 7

Speciální partner

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro