POTVRZENÁ ÚČAST 2019     Kanada  Francie    Litva Nizozemí Norsko  Rumunsko Slovensko Švýcarsko Velká Británie USA

Zprávy

Zapojte se do hlasování o nejlepší leteckou ukázku

15.09.2019, 18:54

Již počtvrté mají diváci Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR možnost rozhodnout o tom, kdo si odnese cenu za nejlepší leteckou ukázku akce. Výherce určí hlasování fanoušků na Facebookovém profilu města Ostravy a cenu mu v průběhu nedělního programu předá sám primátor Tomáš Macura.


Připomeňte si výročí revoluce v zóně sametOVA

15.09.2019, 15:37

Moravskoslezský kraj v čele s jeho největším městem Ostrava, skrývá mnoho pozoruhodných míst, kulturních a sportovních akcí i historických památek. Největší událostí každoročně jsou Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR. Ani letos město Ostrava nebude chybět na letišti Leoše Janáčka v Ostravě a spolu s vámi si připomene 30. výročí sametové revoluce.


Policie ČR na Dnech NATO předvede mezinárodní ukázky i zajistí bezpečnost

14.09.2019, 13:35

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR by se jen těžko mohly uskutečnit bez zapojení Policie ČR, jež je jedním z hlavních organizátorů akce a zároveň důležitou složkou podílející se na zabezpečení areálu akce. Její příslušníci návštěvníkům představí své schopnosti v dynamických ukázkách a na statické expozici představí historii dopravní policie.


Na Dnech NATO nebudou chybět armádní agentury ani další podpůrné složky

13.09.2019, 13:24

Návštěvníci Dnů NATO v Ostravě &Armádu ČR se kromě pozemních sil a letectva budou moci seznámit i s činností a vybavením dalších útvarů a složek začleněných pod Armádu ČR či ministerstvo obrany.


Dny NATO zažijí unikátní seskok českých a polských výsadkářů

12.09.2019, 15:22

Na jedinečnou ukázku společného bojového výsadku se mohou těšit návštěvníci letošních Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR. Na čtyřicet příslušníků 43. výsadkového praporu Armády ČR a polské speciální jednotky AGAT jím připomene 20 let spojenectví obou států v Severoatlantické alianci i 75. výročí největší výsadkové operace v dějinách. 


Světová premiéra L-39NG na Dnech NATO v Ostravě

12.09.2019, 15:13

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR zažijí světový veřejný debut nového českého letounu L-39NG od generálního partnera akce, společnosti Aero Vodochody AEROSPACE a.s. 


USA představí budoucí české vrtulníky Venom a Viper

12.09.2019, 15:04

Návštěvníci Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR budou mít první možnost si zblízka prohlédnout oba vrtulníky, které v českém letectvu nahradí dosluhující Mi-24/35. Námořní pěchota Spojených států představí dvojici vrtulníku UH-1Y Venom a AH-1Z Viper. 


Alianční letoun E-3A AWACS zpestří oslavy vzniku NATO

11.09.2019, 17:37

Po třech letech se vrací na Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jeden ze symbolů letectva Severoatlantické aliance, a to letoun E-3A Sentry se systémem AWACS. Připojí se tak k oslavám 70. výročí od založení NATO.


Své produkty představí firmy holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS

11.09.2019, 13:40

Na letošních Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR ani letos nebudou chybět společnosti patřící do holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a automobilka TATRA TRUCKS, které jsou speciálními partnery akce. Návštěvníkům i zástupcům z řad armády představí nejnovější vojenskou i speciální techniku.


Německý A400M podruhé v historii na Dnech NATO

10.09.2019, 18:30

Tři roky po jeho premiérové účasti na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR vysílá německé letectvo na statickou ukázku přepravní letadlo A400M Atlas. Ten patří k nejnovější technice, kterou Německo může nabídnout.


Strana: [1] 2 3 4 5 6

Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
AERO Vodochody
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
MARKETINGOVÝ PARTNER