POTVRZENÁ ÚČAST 2021             

HR

Tento tým je odpovědný za přijímání brigádníků, jejich zaškolení, administrativní činnost spojenou s jejich nástupem. Zabezpečuje ubytování, stravování a další servis pro brigádníky. Během samotné akce pak poskytuje informační podporu na dotazy infostánků. Činnost probíhá ze začátku v kanceláři Jagello 2000 (tzv. HQ) a týden před akcí se přesouvá na letiště. 

Přehled pozic v týmu

Název Termín činnosti  
Asistent manažera brigádniků  červenec - 20. 9.  obsazeno
Asistent manažera brigádniků - podpora infostánků 6. 9. - 20. 9. obsazeno

Náplň práce 

Asistent manažera brigádníků – červenec/srpen/září 2021
Pomáhá manažerovi brigádníků s přípravou smluv a dokumentů pro brigádníky, komunikuje s brigádníky, zajišťuje komunikaci s ubytovacím zařízením pro brigádníky a stravování. Týden před akcí zastupuje manažera brigádníku v zajištění nástupu brigádníků do kanceláře Jagello 2000, poskytuje všestrannou administrativní a komunikační výpomoc manažerovi.  
Místo výkonu práce – kancelář Jagello 2000 v Ostravě, Letiště Leoše Janáčka – severní část 
Požadavky – znalost práce s PC (především s nástroji Microsoft Office), komunikativnost, spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch 
Výhodou – anglický jazyk 

Asistent manažera brigádníků – podpora infostánků – 6. – 20. 9. 2021
Zajišťuje přepravu brigádníku z nádraží na ubytování, přepravu na letiště, komunikuje s příchozími brigádníky, zajišťuje dovoz stravy, dohlíží na výdej a vrácení zapůjčeného materiálu, poskytuje všestrannou administrativní a komunikativní výpomoc manažerovi. Na letišti zajišťuje s pomocí manažera podporu infostánků - odpovídá na dotazy pracovníků infostánku, roznáša brigádníkům stravu apod. 
Místo výkonu práce – Letiště Leoše Janáčka – severní část 
Požadavky – řidičský průkaz skupiny B, znalost práce s PC (především práce s nástroji Microsoft Office), komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, týmový duch
 

Partnerský stát

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro