CONFIRMED PARTICIPANTS 2020        

Year 2012 - Participants

Austrian Aviation and Air Defence School - mTHSSta/ LuUGschw
Österreichische Luftstreitkräfte
The Flying Bulls
Red Bull
4. brigáda rychlého nasazení
Armáda České republiky
7. mechanizovaná brigáda
Armáda České republiky
13. dělostřelecká brigáda
Armáda České republiky
14. brigáda logistické podpory
Armáda České republiky
21. základna taktického letectva
Armáda České republiky
22. základna letectva
Armáda České republiky
23. základna vrtulníkového letectva
Armáda České republiky
24. základna dopravního letectva
Armáda České republiky
25. protiletadlová raketová brigáda
Armáda České republiky
26. brigáda velení, řízení a průzkumu
Armáda České republiky
31. brigáda radiační, chemické a biologické ochrany
Armáda České republiky
53. brigáda průzkumu a elektronického boje
Armáda České republiky
101. spojovací prapor
Armáda České republiky
102. průzkumný prapor
Armáda České republiky
103. středisko CIMIC/PSYOPS
Armáda České republiky
104. zabezpečovací prapor
Armáda České republiky
153. ženijní prapor
Armáda České republiky
Armádní sportovní centrum Dukla
Armáda České republiky
Síly podpory
Armáda české republiky
Velitelství výcviku - Vojenská akademie
Armáda České republiky
Univerzita obrany Brno
Armáda České republiky
Generální ředitelství cel
Celní správa České republiky
Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje
Centrum leteckého výcviku Pardubice
Horská služba České republiky, oblast Beskydy
Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
Policie České republiky
Městská policie Ostrava
OKD HBZS
Územní středisko záchranné služby Moravskoslezského kraje
Vězeňská služba České republiky
Velitelství Vojenské policie Olomouc
Vojenská policie
Vojenský historický ústav
Řízení letového provozu
Katedra robototechniky
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Eesti Kaitsevägi
Comosit Wing
Ramex Delta Display Team
Armée de l'Air
Jagdgeschwader 74
Luftwaffe
Magyar Légierő
59. Szentgyörgyi Dezsö Airforce Base
Aeronautica Militare
RSV - 311th Sqn
Aviacijos baze
Karines oro pajegos
E-3A Component
NATO
F-16 Demo Team
Koninklijke Luchtmacht
132 Airwing
Luftvorsvaret
1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
Siły Powietrzne
Śląska Grupa Ratownictwa Specjalistycznego
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach
SPAP Katowice + Air Support Department
902. Squadron
Forţele Aeriene Române
Zmiešané krídlo Otta Smika Sliač
Vzdušné sily
Jednotka služobných zákrokov
Colný kriminálný úrad
Air Defence and Air Force Brigade
Slovenska vojska
Flygvapnet
Super Puma Display Team
Schweizer Luftwaffe
F-16 SOLOTURK
Türk Hava Kuvvetleri
45(R) Squadron
Royal Air Force
54(R) Squadron
Royal Air Force
Hawk Display Team
Royal Air Force
Red Arrows
Royal Air Force
Tucano Display Team
Royal Air Force
307th Bomb Wing
U.S. Air Force Reserve
493rd Fighter Squadron
U.S. Air Force
914th Airlift Wing
U.S. Air Force Reserve

 

updated: 19/09/2012
subject to change

 

See you at the 12th NATO Days in Ostrava,
3rd Czech Air Force Days,
and FLYIN Exhibition 2012!

Partner Nation

Special Partner Nation

Partners

TITULAR SUPPORT
Moravian-Silesian Region
MAIN SUPPORT
GENERAL PARTNER
Saab AG
EXCLUSIVE PARTNER
Škoda Auto
SPECIAL PARTNER
SUPPORT
MAIN STRATEGIC PARTNER
LOM Praha
MAIN PARTNER
MAIN PRODUCT PARTNER
Radegast
MAIN MARKETING PARTNER
OFFICIAL TECHNICAL SUPPORT
Audiopro
MARKETING PARTNER

VŠB - TUO