POTVRZENÁ ÚČAST 2022                    

Zprávy

ASC Dukla: setkejte se s olympioniky a otestujte své schopnosti na trenažérech

08.09.2021, 15:30

I na letošních Dnech NATO v Ostravě a Dnech Vzdušných sil AČR se představí vrcholová organizace českého armádního sportu. Armádní sportovní centrum Dukla ve své expozici nabídne sportovní trenažéry i setkání s olympioniky.

ASC Dukla je resortním sportovním centrem Ministerstva obrany, které má za úkol přípravu nejlepších českých sportovců. Aktuálně se pod jejím zastřešením připravují například čeští atleti, vodní slalomáři, kanoisté či sportovní střelci. Dukla bude mít na Dnech NATO zařízenou svou vlastní expozici. Návštěvníci v ní budou mít možnost si vyzkoušet trenažér pro laserovou střelbu moderních pětibojařů a zajet si 100 metrů na čas na veslařském trenažéru.

  

Na expozici Dukly dorazí její sportovci, kteří se zúčastnili letošních olympijských her v Tokiu. V sobotu se zde bude možné setkat s oštěpařkou Nikolou Ogrodníkovou, ostravskou rodačkou a svěřenkyní světového rekordmana Jana Železného. Na olympiádě sice na medaili nedosáhla, patří ale ke světové špičce. V neděli pak bude přítomen 24letý moderní pětibojař Martin Vlach, který skončil v olympijském závodě na pátém místě.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro