POTVRZENÁ ÚČAST 2022                      

Zprávy

Birell nabídne návštěvníkům Dnů NATO nealkoholické osvěžení

10.09.2022, 17:00

Návštěvníci Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR se mohou znovu těšit na chuťově bohatá nealkoholická piva oblíbené značky Birell a také na osvěžující radlery plné ovocné chuti.

Birell ani tento rok nebude chybět na největší bezpečnostní přehlídce v Evropě. „Těší nás, že se Birell mohl stát partnerem jedné z nejnavštěvovanějších akcí v České republice, která má velký ohlas i v zahraničí. Věříme, že nabídka nápojů Birell osvěží všechny návštěvníky, kteří si chtějí dopřát pivní chuť bez kapky alkoholu.“ říká Lada Kohoutková, brand manažerka značky Birell.

Na akci bude připraven speciální stánek, kde bude nabízen Birell Světlý, který má díky unikátnímu způsobu vaření a procesu rmutování příjemně hořkou chuť blízkou alkoholickým ležákům plzeňského typu. Na čepu nebude chybět ani oblíbenec Pomelo & Grep, ve kterém se snoubí příjemná hořkost chmelu a grepu se sladkou chutí pomela. 

Návštěvníci se mohou těšit i na ochutnávku limitované edice šťavnatých radlerů, která nabízí příchutě Citron & Máta s vitamíny B5, B6 a C, Višeň & Ostružina s plnou ovocnou chutí a Bezový květ a Malina se méně cukru. 

Jedinečná kombinace ovocných chutí radlerů a lehce nahořklých nealkoholických piv Birell se perfektní hodí pro každou příležitost! Těšíme se na Vás v Ostravě, kde Vám Birell dodá osvěžení během celého dne.

 

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB

Speciální partner

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro