Dny NATO v Ostravě & Dny vzdušných sil AČR

POTVRZENÁ ÚČAST 2018   1x F-16 (D); 1x C-130 (S) 6x PC-9M (D) 1x F-16 (D) 1x F-18 (D) 1x Rafale (D) 1x EF Typhoon (S); 1x P-3C (S); 1x Sea King (S); 1x Sea Lynx (S); 1x EC-135 (S); 1x Bell 206 (S) 1x JAS-39 (D) 1x AS365 (S); 1x C-27 (S); 2x L-39 (S) 1x DA-20 (S); 1x P-3C (S) 1x C-27 (S); 1x MiG-29 (D); 1x UH-60 (S) 1x EF Typhoon (D)

Pro návštěvníky

Pro partnery

Pro média

Zprávy

Dny NATO opět oceněny na zasedání European Airshow Council

06.03.2017, 14:55

Na Maltě skončilo každoroční zasedání European Airshow Council (EAC), který sdružuje pořadatele, účastníky a další organizace spjaté s leteckými přehlídkami. Za Českou republiku se účastnilo Jagello 2000 jakožto organizátor Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR a poprvé také jako spoluorganizátor Dne otevřených dveří 21. základny taktického letectva Čáslav. A opět ze zasedání veze cenu za 3. místo v kategorii Media & marketing.

Tým organizující největší bezpečnostní show v Evropě tak získal již šestou cenu v této kategorii za sedm let, kdy se Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR na zasedání EAC prostřednictvím Jagello 2000 prezentují.

„Přestože se počet leteckých přehlídek konaných v Evropě neustále zvětšuje a spolu s tím roste i naše konkurence, jsme nesmírně hrdí na to, že se naše akce mezi nimi stále drží dlouhodobě na špici. Toto ocenění sice nemá přímý význam pro naše návštěvníky, ale v širším kontextu je důležité, že se o Dnech NATO stále pozitivně mluví a to naši partneři vnímají,“ přibližuje Zbyněk Pavlačík, předseda Jagello 2000. „Návštěvníci pak důsledky těchto ocenění mohou poznat prostřednictvím všech letectev, jednotek a složek, jež se v září představí na mošnovském letišti.“

Právě zasedání EAC, jehož se účastní na 175 delegátů z 22 zemí, přitom slouží jako jedno z hlavních fór pro vyjednávání o možné účasti na evropských akcích. „Ze zasedání si samozřejmě nevezeme pouze cenu, ale rovněž mnohé poznatky jiných pořadatelů a organizací, které budeme moci využít ke zkvalitnění naší akce. Setkali jsme se rovněž se zástupci zahraničních leteckých sil, a to nejen evropských. V duchu naší politiky nezveřejňování nepotvrzených informací však můžeme uvést pouze to, že jsme odjížděli pozitivně naladěni,“ uzavírá Pavlačík.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.Počet online uživatelů: 64

 


Audiopro

Letiště Ostrava a.s.

CEVRO Institut

Aeromedia

Kagero Publishing