POTVRZENÁ ÚČAST 2019     Kanada  Francie    Litva Nizozemí Norsko  Rumunsko Slovensko Švýcarsko Velká Británie USA 

Zprávy

Dny NATO zakusí hořkost Radegastu

27.08.2019, 11:58

Nošovický pivovar Radegast se pro následující tři ročníky Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR vrací jako exkluzivní dodavatel piva a hlavní produktový partner akce.  

Pivovar Radegast ve výběrovém řízení přesvědčil organizátory akce, že dokáže nadále vylepšovat kvalitu obsluhy návštěvníků. K tomu má pomoci i unikátní automatický rychlovýčep, který dokáže načepovat během jedné minuty 30 piv.

„Ze všech pivovarů, jež se zúčastnily výběrového řízení, pivovar Radegast nabídl nejvyšší úroveň servisu a jsme přesvědčeni, že obnovení naší spolupráce po 11 letech povede k dalšímu zvýšení spokojenosti návštěvníků naší akce,“ vyzdvihuje Zbyněk Pavlačík, předseda Jagello 2000. Manažer značky Radegast Marek Grabovský dodává: „Spojení naší značky a Dnů NATO v Ostravě považuji za přirozené, tím spíše, že oba partneři pocházejí ze stejného regionu.“

Správně hořké pivo z Nošovic se bude na Dnech NATO v Ostravě čepovat z celkem padesáti kohoutů na devíti výčepních místech. Na čepu bude Radegast Rázná 10, Radegast Ryze Hořká 12 a další produkty Plzeňského Prazdroje. Cyklisté a řidiči aut mířící na Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil AČR tak mohou zahnat žízeň nealkoholickým Birellem světlým nebo ochucenou verzí Birellu Pomelo & Grep.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.


Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
AERO Vodochody
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
MARKETINGOVÝ PARTNER