POTVRZENÁ ÚČAST 2022                    

Zprávy

Do Infocentra pro radu i pro tričko nebo magnetku

15.09.2021, 13:17

V areálu letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR budou návštěvníkům k dispozici dva Infostánky, kde si budou moci zakoupit například různé upomínkové předměty. Oproti předchozím ročníkům nebude program v prodeji.

Infostánky budou k nalezení na obvyklých místech, jejichž umístění je vyznačeno i na pláncích areálu. Letos bude každý infostánek rozdělen na dvě části, které by měly urychlit odbavení jak zájemců o koupi upomínkových předmětů, tak zájemců o informace.

Návštěvníci opět najdou mezi upomínkovými předměty magnetky, přívěsky, nášivky, samolepky a další. Nebudou chybět trička s různými motivy a v různých barvách. V každém stánku též budou k dispozici razítka do památníčků či turistických deníků. Připomínáme, že v areálu akce nebude k dispozici bankomat.

Triko unisex  300,- Triko unisex 300,- Čepice 300,-
           
Klíčenka 50,- Trhačka 80,- Magnet 90,-
           
Nášivka 110,- Odznak 40,- Samolepka 10,-
           
   
  Špunty do uší 5,- Pláštěnka 40,-  

Prodej suvenýrů bude však jen doplňkovou činností Infostánků. Jak už název napovídá, návštěvníci se na ně budou moci obracet se svými dotazy o akci, které se bude ochotný personál snažit zodpovědět. Bude mít přehled, kde se nachází prezentace jednotlivých složek, bude informován o aktuálních dynamických ukázkách či poradí s dopravou z akce. K nahlédnutí budou jízdní řády.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro