POTVRZENÁ ÚČAST 2023                     

Zprávy

KNDS: Budoucnost evropských pozemních systémů

14.09.2023, 11:07

Společnost KMW, hlavní partner Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR, bude opět na letišti v Mošnově. Z její produkce bude k vidění například tank Leopard.

KNDS (KMW+NEXTER Defense Systems) je výsledkem spojení společností Krauss-Maffei Wegmann a Nexter, dvou předních evropských výrobců vojenských pozemních systémů se sídlem v Německu a Francii. Od června 2023 vystupují všechny dceřiné společnosti výhradně pod jednotnou značkou KNDS.

V závodech v Německu, Francii, Brazílii, Řecku, Maďarsku, Singapuru, Velké Británii a USA vyrábí a dohlíží na komplexní portfolio výrobků, včetně střeliva, celkem přibližně 9 000 zaměstnanců.

Od vzduchem přepravitelných a těžce obrněných kolových vozidel (MUNGO, AMPV, DINGO, GFF4 a BOXER) a průzkumných, protivzdušných a dělostřeleckých systémů (FENNEK, GEPARD, dálkově ovládaná houfnice 155, PzH 2000, CAESAR, DONAR a AGM) až po hlavní bojové tanky (LEOPARD 1 a 2 a Leclerc XLR), bojová vozidla pěchoty (PUMA, VBCI) a systémy pro pokládání mostů.

Zahrnuje také velitelské a informační systémy a dálkově ovládané kulomety s průzkumným a pozorovacím vybavením. Kromě toho má KNDS rozsáhlé systémové zkušenosti v oblasti civilních a vojenských simulací. Na naše systémy spoléhají ozbrojené síly více než 50 zemí světa.

Společnost KNDS poskytuje komplexní spektrum služeb a kompletní řešení.

KNDS se na Vás těší na Dnech NATO. Setkejte se s námi na místě. Těšíme se na osobní rozhovor.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Speciální partner

Záštita

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Lockheed Martin
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
ORLEN
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro