POTVRZENÁ ÚČAST 2022                      

Zprávy

Městská policie Ostrava představí skupiny hipologie i kynologie

12.09.2017, 19:25

Nedílnou součástí víkendového programu Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR se stala účast Městské policie Ostrava, která si pro návštěvníky připravila nejen dynamické ukázky se služebními zvířaty, ale také seznámení se s její preventivní činností.

Také v letošním roce se Dnů NATO zúčastní Městská policie Ostrava, která pro návštěvníky přichystala různorodý program. V rámci dynamických ukázek se bude tradičně prezentovat skupina hipologie, jejíž jezdci předvedou techniky výcviku služebních koní či zdolávání nejrůznějších překážek. Druhým, diváky velmi oblíbeným, vystoupením jsou ukázky dovedností služebních psů, v němž skupina kynologie předvede zadržení pachatele v situacích, s nimiž se strážníci pravidelně setkávají, či demonstruje náročnost výcviku a precizní souhru psovoda se psem.

Zároveň nebude chybět ani prezentace preventivní činnosti Městské policie Ostrava. Úsek prevence a propagace seznámí návštěvníky jak se služební výstrojí a výzbrojí strážníků, tak i s technickými prostředky, kterými Městská policie Ostrava disponuje. K dispozici bude také laserová střelnice, kde si návštěvníci vyzkouší bezpečnou manipulaci se zbraní i své střelecké schopnosti. Pro děti pak bude připravena řada her, kvízů a soutěží.

I v rámci letošního ročníku Dnů NATO se Městská policie Ostrava zapojí do logistiky, a to skrze zajištění provozu koláren. K dispozici budou opět tři, v nichž strážníci mohou zabezpečit více než 10 000 kol. Hlídky městské policie budou rovněž v dny pořádání akce zabezpečovat veřejný pořádek na cyklistické trase č. 5, která vede Poodřím přímo na mošnovské letiště.

 

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Speciální partner

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro