POTVRZENÁ ÚČAST 2022                      

Zprávy

Mobilní aplikace Dny NATO 2022 je dostupná ke stažení!

02.09.2022, 10:05

I letos si budou moci návštěvníci stáhnout mobilní aplikaci Dny NATO 2022, ve které se dozví veškeré informace o aktuálním dění na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR. V ní naleznete například informace o dynamických ukázkách, příletech a odletech či aktuální program.

Oficiální mobilní aplikace se pro mnohé návštěvníky Dnů NATO stala nezbytným společníkem, který je provází a informuje o událostech na akci. Uživatelům poskytne interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků, po kliknutí na položku v programu je možné si o dané ukázce přečíst i stručné informace.

   

Rovněž budou v aplikaci téměř okamžitě nejaktuálnější informace a veškeré změny v programu. Návštěvníci se tak mohou ihned dozvědět, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena. Aplikaci budou opět spravovat správci přímo během konání akce. 

  

V aplikaci nebudou chybět ani informace o dopravě na místo a z místa akce, mapa areálu či kde je možné vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které jsou publikovány na webových stránkách www.natodays.cz. 

S technickým zabezpečením akce pomáhá sdružení CESNET, díky kterému budou servery akce připravené na zvýšenou zátěž a aktuální program tak bude vždy přístupný.

Mobilní aplikace Dnů NATO 2022, jejíž vývoj zajistila společnost Railsformers, je již nyní zdarma ke stažení pro systémy Android v obchodu Google Play a pro systémy iOS v Apple Store.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB

Speciální partner

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro