POTVRZENÁ ÚČAST 2021       2x A-400M (S+D), 1x EC-135 (D), 1x Bell 206 (S)              

Zprávy

Mobilní aplikace pro Dny NATO je opět k dispozici!

03.09.2021, 11:29

I letos můžete být informováni o aktuálním dění na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR díky přepracované mobilní aplikaci pro chytré telefony. S její pomocí budete mít neustále po ruce aktuální program dynamických ukázek, včetně příletů a odletů. 

Oficiální mobilní aplikace akce se pro mnohé návštěvníky stala nezbytným společníkem pro návštěvu Dnů NATO a využívat ji budou moci opět. Uživatelům poskytne interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků, po kliknutí na položku v programu si mohou o dané ukázce přečíst stručné informace.

   

Podobně jako v předchozích letech budou správci s obsahem aplikace pracovat přímo během konání akce a všechny změny programu se v ní zobrazí téměř okamžitě. Návštěvníci se tak mohou rovněž dozvědět, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena.

  

Uživatelé budou mít k dispozici rovněž informace o dopravě na místo a z místa akce, mapu areálu nebo kde vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které jsou publikovány na webových stránkách www.natodays.cz. 

Mobilní aplikace Dnů NATO 2021, jejíž vývoj zajistila společnost Railsformers, je již nyní zdarma ke stažení pro systémy Android v obchodu Google Play i pro iOS v Apple Store.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB


Partnerský stát

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
Revírní bratrská pojišťovna
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro