POTVRZENÁ ÚČAST 2022                      

Zprávy

Odpočiňte si v relaxační zóně Radia Čas

14.09.2022, 09:00

Přijďte si užít bohatý program plný leteckých ukázek a vojenské techniky z celého světa na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR s Radiem Čas. Atraktivní zážitek z celé události si budete moci zpestřit i v relaxační a dětské zóně Radia Čas. 

V té bude připravena spousta zábavy a aktivit, kde si můžete po náročném programu trochu odpočinout, ulevit nohám a doplnit energii nebo naopak trochu unavit vaše rozdováděná dítka. 

V relaxační zóně, kterou ocení rodiče i děti, je pro návštěvníky připraven velký stan se stoly a lavičkami, kde se budou moci schovat před sluncem a nabrat síly na další program. Součástí relaxačního stanu bude také stánek s kávou. Po delší odmlce se opět vrací mobilní vysílací studio Radia Čas, které bude přenášet aktuální dění přímo z centra akce. Chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny.

V dětské zóně nebude chybět oblíbené malování na obličej a nafukovací prolézačky pro vaše ratolesti. V rámci dětské zóny si děti mohou vyzkoušet také opravdovou vojenskou opičí dráhu. Přijďte si užít Dny NATO s celou rodinou ve společnosti Radia Čas.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB

Speciální partner

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro