POTVRZENÁ ÚČAST 2022                      

Zprávy

Společnost Bell jako hlavní partner Dnů NATO

06.09.2022, 16:45

Bell je významným výrobcem helikoptér a také jedním z hlavních partnerů Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR. Mezi současné modernizační projekty Armády České republiky patří i nahrazení vrtulníků Mi-24/35V vrtulníky UH-1Y Venom a AH-1Z Viper z produkce této firmy. Na akci se návštěvníci můžou těšit na ukázky víceúčelových vrtulníků Bell 206 a Bell 412. 

Rozmýšlet za hranice je to, co děláme. Již více než 85 let přetváříme zážitky z létání a to, kam nás můžou zavést. Jsme průkopníci. Byli jsme první, kdo prolomil zvukovou bariéru a certifikoval komerční vrtulník. Byli jsme součástí první lunární mise NASA a uvedli na trh pokročilé stroje s překlopnými rotory.

Bell UH-1Y Venom a AH-1Z Viper jsou robustní a spolehlivé vrtulníky, které slouží jako klíčové nástroje pro konvenční a speciální operace i pátrací a záchranné mise. Spolu tvoří bezkonkurenční tým. Smíšená flotila H-1 sdílí až 85 % součástek, což snižuje náklady na logistiku, údržbu a výcvik. Vrtulníky AH-1Z a UY-1Y zároveň nabízí kombinaci integrovaných zbraňových systémů pro efektivní zásah na zemi, moři a ve vzduchu. AH-1Z je jedinou vyráběnou helikoptérou se schopností nést řízenou střelou AIM-9 Sidewinder, která poskytuje nejmodernější možnosti boje proti vzdušným cílům.

Bell není jen o vývoji a uvádění technologicky vyspělých strojů na trh. Jde také o poskytování podpory s náhradními díly, kterou naši operátoři požadují, aby mohli pokračovat ve svém každodenním provozu. Naše celosvětová obchodní síť poskytuje nepřetržitou podporu a služby při poskytování náhradních dílů, školení pilotů a údržby, oprav a přizpůsobení misí, přičemž centra podpory jsou strategicky umístěna v Americe, Evropě, na Středním východě, v jihovýchodní Asii a v Číně.

Jsme vizionáři, jsme inovátoři, vyvíjíme nové technologie a každý den znovu objevujeme létaní. Zveme vás, abyste se k nám připojili v tomto novém dobrodružství a zažili létání jedinečným a nezapomenutelným způsobem, za hranice oblaků a fantazie, z našeho jedinečného úhlu pohledu z kokpitů strojů Bell.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB

Speciální partner

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro