POTVRZENÁ ÚČAST 2019     Kanada  Francie    Litva Nizozemí Norsko  Rumunsko Slovensko Švýcarsko Velká Británie USA 

Zprávy

Stáhněte si novou mobilní aplikaci Dnů NATO!

07.09.2019, 09:01

I letos můžete být informováni o aktuálním dění na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR díky přepracované mobilní aplikaci pro chytré telefony. S její pomocí budete mít neustále po ruce aktuální program dynamických ukázek, včetně příletů a odletů. 

Oficiální mobilní aplikace akce se pro mnohé návštěvníky stala nezbytným společníkem pro návštěvu Dnů NATO a využívat ji budou moci opět, a to s vylepšenými funkcemi. Uživatelům poskytne interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků, po kliknutí na položku v programu si mohou o dané ukázce přečíst stručné informace.

   

„Mobilní aplikace se stala již nedílnou součástí Dnů NATO a zájem o ni se stále zvyšuje. Protože jsme se potýkali s jejím zastaráváním, pro letošní rok jsme aplikaci kompletně přeprogramovali. Její vzhled však zůstal v tradiční podobě, bez nadsázky tak můžeme mluvit o zbrusu nové aplikaci ve starém kabátě,“ poznamenává Ivan Zít, manažer informačních technologií akce. „Uživatelé vylepšení poznají především větší interaktivitou plánku areálu či obsáhlejšími informacemi o statických ukázkách. Rovněž je možné ručně přepínat jazyk aplikace z češtiny do angličtiny.“

Podobně jako v předchozích letech budou správci s obsahem aplikace pracovat přímo během konání akce a všechny změny programu se v ní zobrazí téměř okamžitě. Návštěvníci se tak mohou rovněž dozvědět, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena.

Uživatelé budou mít k dispozici rovněž informace o dopravě na místo a z místa akce, mapu areálu nebo kde vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které jsou publikovány na webových stránkách www.natodays.cz. 

Mobilní aplikace Dnů NATO 2019, jejíž vývoj zajistila společnost Railsformers, je již nyní zdarma ke stažení pro systémy Android v obchodu Google Play i pro iOS v Apple Store. Oproti loňsku se nestáhne jako aktualizace, ale je nutné si ji stáhnout znovu.
 

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.


Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
AERO Vodochody
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
MARKETINGOVÝ PARTNER