POTVRZENÁ ÚČAST 2020          

Zprávy

Zveme spottery na setkání 

25.08.2020, 14:33

Jsme si vědomi, že se především v tzv. spotterské komunitě a mezi fanoušky letecké techniky intenzivně diskutuje o letošních opatřeních v okolí Letiště Leoše Janáčka Ostrava v průběhu příprav a konání letošních Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR. Rozhodli jsme se proto s jejich zástupci uspořádat mimořádné setkání.

To naváže na tradiční setkání s fanoušky, které se letos bohužel nepodařilo uspořádat. V komentářích na sociálních sítích či našich webových stránkách lze najít množství nejrůznějších názorů vznikajících bez znalostí souvislostí, které pořádání takové akce vyžaduje. 

Rádi se tedy setkáme až s pěti zástupci, které si spotteři ze svého středu zvolí, a to v úterý 1. září od 16.00 v sídle Jagello 2000 (Mariánské náměstí 10, Ostrava). Hlásit se mohou do pátku 28. srpna na e-mail [email protected]

Hlásit se můžete, i pokud se chcete zúčastnit formou videokonference, pro níž bude využita platforma Google Meet. Odkaz k připojení rozešleme pouze přihlášeným.

Vzhledem k probíhajícím intenzivním přípravám akce není jiný termín možný. Setkání se pak neuskuteční, pokud svou účast nepotvrdí alespoň tři lidé. 

Předmětem setkání budou úpravy pohybu a další opatření v okolí areálu akce při Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR.

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB


Partnerský stát

Special Partner Nation

Záštita

Otázky a odpovědi

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
Česká televize
MARKETINGOVÝ PARTNER