POTVRZENÁ ÚČAST 2022   

Zprávy

Česká televize tradičně nabídne živé přenosy ze Dnů NATO

14.09.2021, 09:03

Do příletu účastníků letošních Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR zbývá už jen pár dní, nasát atmosféru víkendové show však můžete již nyní s trailerem od společnosti PlanesTV. Pokud se nedostanete na do areálu akce osobně, můžete program opět sledovat v České televizi i na našich sociálních sítích

Podívejte se na krátkou upoutávku toho nejzajímavějšího, co vás bude 18. a 19. září čekat na Letišti Leoše Janáčka Ostrava.

Britská společnost PlanesTV již devátým rokem působí jako oficiální producent videí Dnů NATO a nejinak tomu bude i letos, po roční přestávce, kdy bude připravovat sestřihy zachycující nejatraktivnější momenty celého programu.

Kompletní program bude rovněž přenášen prostřednictvím online streamu na sociálních sítích akce i na zpravodajském portálu iDNES.cz, který si získal vysokou popularitu. Už v pátek nabídneme vysílání z příletů a nejzajímavějších nácviků.

Živě bude odpolední část programu přenášet též Česká televize na kanálu ČT24, kde dění na letišti doplní o zajímavé rozhovory a další tematické vstupy.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
Saab AB


Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
Revírní bratrská pojišťovna
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro