POTVRZENÁ ÚČAST 2023                     

Zprávy

Hlasujte poprvé i pro nejlepší pozemní ukázku

12.09.2023, 12:40

Součástí letošních Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR bude již tradiční soutěž o Cenu primátora za nejpovedenější leteckou ukázku. Nově bude letos udělována i cena za nejlepší pozemní ukázku nazvaná Memoriál Jiřího Ruprechta, o jejímž vítězi budou taktéž moci rozhodnout návštěvníci akce na Facebooku.

"Zatímco letecké ukázky jsou oceňovány už od roku 2016, chtěli bychom tímto umazat náš dluh vůči jednotám s pozemními ukázkami, jimž podobné ocenění ze strany veřejnosti chybělo. O zavedení této ceny se velmi  zasazoval Jiří Ruprecht, dlouholetý ředitel Vazební věznice Olomouc a koordinátor účasti Vězeňské služby ČR na Dnech NATO, který loni po těžké nemoci zemřel. A proto je toto ocenění spjato s jeho jménem," uvádí Zbyněk Pavlačík, předseda Jagello 2000.

 

O vítězi obou cen rozhodnou návštěvníci akce svým hlasováním na Facebooku. V případě Ceny primátora bude probíhat na oficiálním facebookovém profilu Ostravy, o Memoriálu Jiřího Ruprechta se bude rozhodovat na profilu Dnů NATO v Ostravě. Stačí jednoduše „olajkovat“ fotku ukázek, které se Vám líbily nejvíce. Cena primátora i cena za nejlepší pozemní ukázku poputuje za tím vystupujícím, který nasbírá nejvíce „vztyčených palců“.

V předcházejícím ročníku si primátorský pohár odnesl maďarský stíhač David Szentendrei, který předvedl své umění v letounu JAS-39 Gripen C. 

Přehled minulých vítězů Ceny primátora

Hlasovat bude možné v sobotu 16. září od 9.00 hodin do 24.00 hodin.

Vítězové převezmou ocenění v neděli 17. září.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Speciální partner

Záštita

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Lockheed Martin
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
ORLEN
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro