POTVRZENÁ ÚČAST 2024   

Mobilní aplikace Dny NATO 2023

Oficiální mobilní aplikace se pro mnohé návštěvníky Dnů NATO stala nezbytným společníkem, který je provází a informuje o událostech na akci. Uživatelům poskytne interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků, po kliknutí na položku v programu je možné si o dané ukázce přečíst i stručné informace.

 

Rovněž budou v aplikaci téměř okamžitě nejaktuálnější informace a veškeré změny v programu, díky propojení aplikace se systémem řízení programu. Návštěvníci se tak mohou ihned dozvědět, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena. 

  

V aplikaci nebudou chybět ani informace o dopravě na místo a z místa akce, mapa areálu či kde je možné vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které jsou publikovány na webových stránkách www.natodays.cz. 

S technickým zabezpečením akce pomáhá sdružení CESNET, díky kterému budou servery akce připravené na zvýšenou zátěž a aktuální program tak bude vždy přístupný.

Mobilní aplikace Dnů NATO 2023, jejíž vývoj zajistila společnost Railsformers, je již nyní zdarma ke stažení pro systémy Android v obchodu Google Play a pro systémy iOS v Apple Store.

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Lockheed Martin
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
ORLEN
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
Rheinmetall Defence
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro