POTVRZENÁ ÚČAST 2024         

Mobilní aplikace Dny NATO 2023

Oficiální mobilní aplikace se pro mnohé návštěvníky Dnů NATO stala nezbytným společníkem, který je provází a informuje o událostech na akci. Uživatelům poskytne interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků, po kliknutí na položku v programu je možné si o dané ukázce přečíst i stručné informace.

 

Rovněž budou v aplikaci téměř okamžitě nejaktuálnější informace a veškeré změny v programu, díky propojení aplikace se systémem řízení programu. Návštěvníci se tak mohou ihned dozvědět, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena. 

  

V aplikaci nebudou chybět ani informace o dopravě na místo a z místa akce, mapa areálu či kde je možné vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které jsou publikovány na webových stránkách www.natodays.cz. 

S technickým zabezpečením akce pomáhá sdružení CESNET, díky kterému budou servery akce připravené na zvýšenou zátěž a aktuální program tak bude vždy přístupný.

Mobilní aplikace Dnů NATO 2023, jejíž vývoj zajistila společnost Railsformers, je již nyní zdarma ke stažení pro systémy Android v obchodu Google Play a pro systémy iOS v Apple Store.

Speciální partner

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER
Lockheed Martin
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro