POTVRZENÁ ÚČAST 2023                     

Zprávy

Pro radu nebo suvenýr můžete navštívit naše infocentrum!

12.09.2023, 11:31

V areálu letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR budou návštěvníkům k dispozici tři Infostánky v areálu, kde si budou moci zakoupit například různé upomínkové předměty a jeden Infostánek na parkovišti, kde získáte potřebné informace o akci.

Infostánky budou k nalezení na obvyklých místech, jejichž umístění je vyznačeno i na pláncích areálu. Letos bude každý infostánek rozdělen na dvě části, které by měly urychlit odbavení jak zájemců o koupi upomínkových předmětů, tak zájemců o informace.

Návštěvníci opět najdou mezi upomínkovými předměty trička, magnetky, klíčenky, čepice, samolepky a další. V každém stánku též budou k dispozici razítka do památníčků a turistických deníků, špunty do uší či jednorázové pláštěnky.

Připomínáme, že ve stáncích nebude možné platit kartou, nicméně v areálu bude k dispozici bankomat České spořitelny. Je možné platit i eury či zlotými.

Tričko Logo  350 Kč Trhačka červená 40 Kč Čepice 350 Kč
           
  Klíčenka 50 Kč   Trhačka 100 Kč   Magnetka 60 Kč
           
Nášivka se such. zipem 150 Kč Nášivka se such. zipem 150 Kč Nášivka se such. zipem 150 Kč
           
Pilotní taška 1 200 Kč Přívěsek 70 Kč Špunty do uší 5 Kč
           
Odznak 50 Kč Pláštěnka 40 Kč Samolepka 10 Kč

 

Prodej suvenýrů bude však jen doplňkovou činností Infostánků. Jak už název napovídá, návštěvníci se na ně budou moci obracet se svými dotazy o akci, na které se bude ochotný personál snažit zodpovědět. Bude mít přehled, kde se nachází prezentace jednotlivých složek, bude informován o aktuálních dynamických ukázkách či poradí s dopravou z akce. K nahlédnutí budou i jízdní řády.

Suvenýry nelze zakoupit předem online, po akci budou neprodané předměty k dispozici prostřednictvím e-shopu našeho distributora.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Speciální partner

Záštita

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Lockheed Martin
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
ORLEN
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro