POTVRZENÁ ÚČAST 2020        

Zprávy

S Rádiem Čas budete mít přehled na silnicích i si zasoutěžíte

17.09.2014, 18:03

Jedním z mediálních partnerů akce je i Rádio Čas, které bude přímo z areálu Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil vysílat na frekvenci 88,6 FM, na níž tak v přímém přenosu nabídne informace o dění na letišti, o dopravní situaci na příjezdových komunikacích.

V sobotu i v neděli se už od ranních hodin každých patnáct minut návštěvníci Dnů NATO dozvědí z vysílání Rádia Čas o aktuální situaci na silnicích. „Budeme sledovat příjezdové trasy ze všech směrů, po celý týden budeme přímo na letišti ve spojení s dopravní policií. Posluchačům můžeme na frekvenci 88,6 FM zaručit nejčerstvější informace z okolí mošnovského letiště,“ slíbila Barbora Šindelková, manažerka programového marketingu s tím, že zpravodajství bude posílené i okolo čtvrté hodiny, kdy začnou návštěvníci odjíždět.

Vedle dopravního zpravodajství budou redaktoři Rádia Čas pokrývat i aktuality z mobilního rádiového studia přímo v areálu letiště. Na frekvenci rádia návštěvníci uslyší podrobné komentáře k dění na obloze i na zemi. Zájemci se budou moci na vlastní oči podívat, jak vypadá práce rádiového redaktora na akci takového charakteru, či navštívit studio a pozdravit z něj své známé. Vedle studia bude v areálu i stánek, ve kterém si Rádio Čas připravilo hry a dárky. Soutěžit však budou moci i posluchači mimo areál akce, kteří budou moci do studia volat a podělit se s ostatními, z jakých míst lze sledovat dynamické ukázky akce.

Na viděnou
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
SAAB Czech s.r.o.


Partnerský stát

Special Partner Nation

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
Moravskoslezský kraj
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ STRATEGICKÝ PARTNER
LOM Praha
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro
MARKETINGOVÝ PARTNER

VŠB - TUO