POTVRZENÁ ÚČAST 2021       2x A-400M (S+D), 1x EC-135 (D), 1x Bell 206 (S)              

Brigádníci

Pořádání Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR, akce s podtitulem největší bezpečnostní show v Evropě, by nebylo možné bez přispění mnoha našich krátkodobých spolupracovníků - brigádníků. Pokud jste se dostali na tuto stránku, byla Vám námi, ač už přímo či zprostředkovaně, tato spolupráce nabídnuta a zde se dozvíte, jaké jsou naše požadavky, co byste měli zvládat, co Vám můžeme nabídnout a v neposlední řadě přehled pracovních týmů, ve kterých se můžete uplatnit.

Ideální spolupracovník – co byste měli nabídnout:

 • věk minimálně 18 let
 • bezúhonnost
 • zdravotní způsobilost, fyzická a psychická odolnost při výkonu úkolů v časové tísni a za možných nepříznivých povětrnostních podmínek (občasná práce v brzkých ranních a pozdních večerních hodinách)
 • organizační schopnosti a zkušenosti z obdobných akcí
 • schopnost  pracovat v týmu i samostatně řešit úkoly
 • pečlivost, zodpovědnost
 • další požadavky (cizí jazyky, práce s PC, řidičský průkaz, apod.) dle konkrétní pozice

Co můžeme nabídnout my vám:

 • finanční ohodnocení, které se skládá ze základní hodinové sazby a případné odměny
 • ubytování a stravu po dobu vykonávání činnosti
 • možnost podílet se na organizování největší bezpečností show v Evropě
 • možnost účastnit se vybraných doprovodných aktivit v průběhu akce (exkluzivní setkání s účastníky akce, nahlédnutí do organizačního zázemí akce, apod.)
 • příležitost zapojit se do dalších aktivit organizátora v průběhu roku (pozvání na praxi, stáže, veletrhy, konference, apod.)
 • další benefity související s akcí (například poukázky na simulátory, propagační a dárkové předměty, apod.)
 • pracovní vztah uzavřený na základě dohody o provedení práce

V případě zájmu o spolupráci nám prosím na e-mail [email protected] zašlete strukturovaný životopis včetně případných referencí či doporučení od našich dřívějších spolupracovníků. Pokud si ze seznamu níže vyberete svůj preferovaný pracovní tým, budeme se snažit Vám vyhovět. Konkrétní pozice Vám bude přidělena dle Vašich zkušeností, referenci a doporučení. 

Vyber si svůj tým:

(kliknutím na nadpis zobrazíš podrobnosti)

AKTUALIZACE OBSAZENOSTI POZIC PROBÍHA PRŮBĚŽNĚ.

O AKTUÁLNÍM STAVU SE MŮŽETE INFORMOVAT PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU NA [email protected].

 DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Airshow office 

Dny NATO nejsou jen airshow, přesto mají svůj Airshow Office, který se stará o (skoro) všechno, co lítá. 

HR 

Bez vaší pomoci to nezvládneme. Abychom měli pomocných sil dost, abyste byli spokojení, nechyběly vám informace, jídlo ani zasloužené odměny, pro to tu je tým HR.

Infostánky 

Informace jsou měnou naší doby a členové tohoto týmu dělají návštěvníky bohatými. A nebo o něco chudšími, když jim prodají tričko.

IT & podpora 

O čem nikdo nic neví, jako by se nestalo. Ale ono se stalo. A stane se. A aby o tom vědělo co nejvíc lidí, o to se stará elitní tým IT & podpory. Proč podpory? Protože neobstarává jen web a sociální média. Zkusili jste to vypnout a zapnout?

Logistika a organizační zajištění 

Na začátku září je v areálu jen beton a tráva, týden po skončení akce zrovna tak. Aby to tak nebylo při akci a všechno stálo tam a tehdy, kdy je potřeba, to zajišťuje tým logistiky, který se stará o to, co chodí a jezdí.

Marketing a partnerský servis 

Vstup je zdarma, akce je hrazená z peněz marketingových partnerů. Aby to byli opravdu partneři, a nejen sponzoři, a aby chtěli být partnery i v následujících letech, o to se stará tým marketingu.

Odborný doprovodný program 

Dny NATO nejsou jen víkendová show, ale i spousta akcí okolo. Tolik, že je dohromady nikdo pořádně nezná. Kromě týmu doprovodných programů.

Special Partner Nation 

Speciální partnerský stát (Special Partner Nation) vyžaduje speciální zacházení. Proto je i k jeho blahobytu založen tým. Znalost švédštiny vítána.

VIP & Gala Dinner 

Všichni návštěvníci jsou si rovni, ale někteří si jsou rovnější. O ty druhé pečuje tým významných hostů, jenž zajišťuje i hladký průběh slavností galavečeře.

VIP zóna 

Stát ve státě, areál v areálu, kam mohou vstoupit pouze ti, co mají pozvánku, ač do VIP mohou mít daleko. A i tato zóna má svůj tým. 

 

Těšíme se na spolupráci
na Dnech NATO v Ostravě
& Dnech Vzdušných sil Armády České republiky!

 

Partnerský stát

Partneři

TITULÁRNÍ PODPORA
HLAVNÍ PODPORA
GENERÁLNÍ PARTNER
Saab AG
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
HLAVNÍ MARKETINGOVÝ PARTNER
Revírní bratrská pojišťovna
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro