POTVRZENÁ ÚČAST 2024         

Ročník 2023 - Účastníci

 

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
Aircraft Industries  
Armáda České republiky  
  7. mechanizovaná birgáda
  15. ženijní pluk  
  21. základna taktického letectva  
  22. základna vrtulníkového letectva
  24. základna dopravního letectva  
  25. protiletadlový raketový pluk
  26. pluk velení a řízení  
  31. pluk radiační chemické a biologické ochrany
  42. mechanizovaný prapor  
  43. výsadkový pluk
  53. pluk průzkumu a elektronického boje
  143. zásobovací prapor  
  Agentura komunikačních a informačních systémů  
  Agentura logistiky
  Agentura personalistiky
  Agentura vojenského zdravotnictví  
  Krajské vojenské velitelství Ostrava
  Skupina kybernetických sil a informačních operací
  Velitelství výcviku - Vojenská akademie Vyškov  
Armádní sportovní centrum DUKLA  
Celní správa České republiky
Český červený kříž Ostrava
DIAMO, státní podnik  
Hradní stráž
Komunitní centrum pro válečné veterány Olomouc
LOM Praha
Městská policie Ostrava
Policie České republiky
Univerzita obrany
Vězeňská služba České republiky
Vojenská policie  
Vojenský historický ústav
Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje  
Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra
Austrian Air Force  
Belgian Air Component  
  2nd Tactical Wing
Embraer
French Air and Space Force  
German Air Force  
  Tactical Air Wing 51
  Air Transport Wing 62
German Army  
  10th Transport Helicopter Regiment
German Navy  
  Naval Air Wing 5
German Red Cross  
Joint Support Service
Hellenic Air Force  
  Demo Team "Daedalus"
Hungarian Air Force  
  59/1 PUMA Squadron
  86th Helicopter Wing  
Italian Air Force  
Lithuanian Air Force  
Luxembourg Air Force  
  Bi-national 15th Air Transport Wing
Polish Air Force  
  Orlik Aerobatic Team
  12th UAV Base
  21st Tactical Air Base
  22nd Tactical Air Base
  23rd Tactical Air Base  
  31st Tactical Air Base
  33rd Air Base
Polish Land Forces  
  25th Air Cavalry Brigade
Special Operations Forces  
  JW GROM
  JW AGAT
  JW Formoza
  JW Komandosow
Portuguese Air Force  
  201 Squadron
  301 Squadron
Romanian Air Force  
  902nd Transport and Reconnaissance Squadron  
Slovak Air Force  
  1st Helicopter Squadron
  46th Transport Wing
Slovenian Air Force and Air Defence  
  152nd Fixed Wing Squadron
Spanish Air and Space Force  
  14th Wing
Swiss Air Force  
  PC-7 TEAM
Royal Air Force  
  207 Squadron
  Typhoon Display Team
U.S. Air Force  
  F-35A Lightning II Demonstration Team
U.S. Army  
  12th Combat Aviation Brigade


 

- číst článek k tématu

Speciální partner

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER
Lockheed Martin
EXKLUZIVNÍ PARTNER
Škoda Auto
SPECIÁLNÍ PARTNER
PODPORA
HLAVNÍ PARTNER
HLAVNÍ PRODUKTOVÝ PARTNER
Radegast
OFICIÁLNÍ TECHNICKÁ PODPORA
Audiopro